Nabídka služeb pro dětiČeská spořitelna myslí nejen na dospělé, ale i na děti. Pro ně má ve své nabídce hned několik speciálních produktů – Osobní účet ČS Junior, platební kartu Visa Electron určenou výhradně pro děti od 8 do 15 let, dětskou vkladní knížku pro děti a mládež do 18 let věku, životní pojištění FLEXI Junior, stavební spoření a pravidelné investování. Osobní účet ČS Junior je určený dětem od 8 do 15 let a je skvělým způsobem, jak naučit děti hospodařit s penězi. Zdarma je možné k němu získat platební kartu Visa Electron, kde svým dětem můžete sami nastavit limity pro výběr z bankomatu a placení v obchodech. Zadarmo jsou i výběry hotovosti z bankomatů České spořitelny, výpisy z účtu, převody v rámci spořitelny a také založení trvalých plateb. K účtu je možné sjednat i cestovní nebo úrazové pojištění a pojištění karty a osobních věcí.

Pro všechny děti a mládež až do 18 let nabízí Česká spořitelna dětskou vkladní knížku. Tato vkladní knížka je vedená přímo na jméno dítěte a má výhodnější úrokovou sazbu, garantovaný výnos a vedení a zřízení knížky zdarma. Životní pojištění FLEXI Junior je určeno pro děti do 18 let a slouží zároveň i jako výhodné spoření s garancí ročního zhodnocení úspor o minimálně dvě procenta. Rozsah tohoto pojištění si můžete sami zvolit a kdykoliv v jeho průběhu změnit podle potřeby. Naspořenou částku je také možné navýšit pomocí mimořádných vkladů.

Půjčka Česká spořitelna je dobrá především pro podnikatele. Servis24 Internetbanking představuje službu přímého bankovnictví ČSAS. Rozhodnete-li se pro využívání služby Servis24.cz, je vhodné navštívit kteroukoli pobočku České spořitelny.

Nabídka služeb České spořitelny pro mládež a studenty

Širokou nabídku vybraných produktů poskytuje Česká spořitelna také studentům a absolventům. Pro ně má ve svém portfoliu dva typy bankovních účtů (osobní účet ČS Student a osobní účet ČS Absolvent), kreditní kartu Odměna, kontokorent k osobnímu účtu ČS Student, úvěr od Buřinky, stavební spoření a pravidelné investování. Osobní účet ČS Student je určený pro všechny studenty denního studia ve věku od 15 do 30 let. Neplatí se za něj žádné poplatky za vedení účtu, naopak po předložení ISIC karty Česká spořitelna na tento účet každý rok připíše bonus 200 Kč. Zdarma je k němu možné vybrat si tři služby (např. internetové bankovnictví, výběry z bankomatů, bezkontaktní platební kartu atd.). Osobní účet ČS Absolvent je určený pro absolventy, kteří ukončili školu a nabízí služby zdarma po dobu dvou let. Účet je možné založit nejen na pobočce, ale i on-line přes internet. Kontokorent k osobnímu účtu ČS Student je pro studenty středních, vyšších odborných a vysokých škol, kteří je studují formou řádného denního studia. Podmínkou je věk minimálně 18 let a bez prokazování účelu je na něj možné čerpat částku až do výše 25 tisíc Kč. Poskytnutí, správa a vedení  tohoto kontokorentu je zdarma. 

Česká spořitelna a její produkty pro podnikatele, firmy a instituce

Samostatnou nabídku má Česká spořitelna také pro podnikatele, instituce a firmy. Pro velké firmy, finanční instituce a developery se jedná o nabídku pod názvem Erste Corporate Banking. Speciální nabídku má ČS také pro podnikatele a menší firmy s obratem do 30 milionů Kč, dále pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek, pro města, obce a kraje a také pro neziskové organizace. Erste Corporate Banking zahrnuje transakční bankovnictví, financování, finanční a kapitálové trhy, finanční poradenství a specializované programy (Inostart, TOP Agro, TOP Energy, TOP Inovace, TOP Export a Program záruk Evropského Investičního Fondu).

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!