Česká spořitelna a sKartaHodně diskutovaným tématem byla v poslední době sKarta – platební karta určená k výplatě sociálních dávek. sKarta je pro ty, co pobírají rodičovský příspěvek, příspěvek na bydlení, přídavky na dítě, dávky v hmotné nouzi, podporu v nezaměstnanosti, dávky pro osoby se zdravotním postižením atd. Důchody ani nemocenské se na tuto kartu nevyplácejí. Kartu lidé obdrží na úřadech práce a má platnost čtyři roky. Vydává se ve dvou typech – základní a speciální, která je zároveň průkazkou pro zdravotně postižené. Pomocí sKarty je možné vybírat peníze z bankomatů, platit v obchodech, nechat si na ni posílat sociální dávky a dobíjet kredit v mobilním telefonu. Naopak nelze s ní platit na internetu ani na ni posílat jiné peníze než sociální dávky. Veškeré podrobné informace o tomto projektu pak zájemci najdou na internetových stránkách na adrese www.skontakt.cz.

Rychlá půjčka před výplatou je často velice výhodná. Nebankovní půjčky Provident jsou vhodné pro každého.

Kalkulátory na stránkách České spořitelny

Užitečnou funkcí, kterou najdeme na internetových stránkách České spořitelny, jsou kalkulátory. Pomocí nich si můžeme sami spočítat, jaké bychom platili měsíční splátky v případě půjčky, úvěru a hypotéky nebo si vypočítat kapitálovou hodnotu flexibilního životního pojištění Junior. Kromě kalkulátorů jsou zde i nástroje pro nastavení osobního bankovního účtu nebo pro vytvoření vlastního originálního designu platební karty. V něm si můžeme vyzkoušet, jak bude naše platební karta vypadat.

Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na tabletu.Česká spořitelna na internetu a sociálních sítích

Na internetu najdeme stránky České spořitelny pod odkazem www.csas.cz a na jejích stránkách si můžeme přečíst informace o všech produktech a službách, které Česká spořitelna nabízí. Součástí stránek je i e-shop, kde si můžeme jednotlivé služby objednat z pohodlí domova. Na sociálních sítích pak Česká spořitelna má svoje profily na Facebooku, Google+, Twitteru i YouTube. Na všech těchto profilech najdou zájemci aktuální informace a zajímavosti a na YouTube pak videomanuály, reklamní spoty a další zajímavá videa.

Česká spořitelna a možnost zaměstnání

Česká spořitelna je se svojí širokou sítí poboček také významným zaměstnavatelem. V současné době u ní pracuje kolem deseti tisíc zaměstnanců a pokud hledáme novou práci, můžeme se na nabídku volných míst u této bankovní instituce podívat na adrese http://csas.jobs.cz/. Jsou zde jak volná místa v České republice, tak v zahraničí a také samostatná nabídka volných pracovních míst pro studenty a absolventy.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!