Česká spořitelna a její nabídka půjček a úvěrůNabídka úvěrů a půjček je u České spořitelny velmi široká. Pokud jde o úvěry, tak Česká spořitelna nabízí tři typy úvěrů – základní Půjčku, dále pak Spotřebitelský úvěr a Úvěr od Buřinky. Další službou, kterou nabízí jen několik bankovních institucí, ale Česká spořitelna je mezi nimi, je konsolidace půjček. Ta je vhodná pro ty, kteří mají více půjček a úvěrů u různých institucí a chtějí je sjednotit do jedné jediné. Česká spořitelna poskytuje tuto konsolidaci až do výše 600 tisíc Kč. Toto sloučení půjček je velmi výhodné a díky němu můžete splácet nižší částku než předtím. V případě, že však přece jen na splátkách neušetříte, dá vám Česká spořitelna 1000 Kč. Celkem běžným produktem, který nabízí mnoho bank včetně České spořitelny, je kontokorent. Ten umožňuje jít na účtu do mínusu a mít tak vždy určitou finanční rezervu. Česká spořitelna poskytuje kontokorent od pěti až do sta tisíc Kč. Mezi jeho výhody patří mimo jiné to, že čerpanou hotovost můžete splatit až do jednoho roku od prvního čerpání. Úroky se navíc hradí pouze z částky, kterou skutečně čerpáte. Posledním produktem, který patří do této kategorie je kreditní karta Odměna. Díky ní si můžete kdykoliv koupit co potřebujete, i když zrovna nemáte dostatečnou částku na svém účtu a navíc získáváte odměny za každý nákup.

Půjčka Česká spořitelna je určena pro každého. Servis24 přihlášení na účet je bezpečné a máte okamžitý přístup ke svým financím.

Česká spořitelna a její hypotéky

U České spořitelny si můžete sjednat také hypotéku. Vybrat si můžete mezi klasickou běžnou hypotékou a hypotékou americkou. Americká hypotéka je specifický typ hypotéky, kde ručíte nemovitostí. Česká spořitelna americkou hypotéku poskytuje v minimální výši 150 tisíc Kč s tím, že maximální výše není přesně daná, ale závisí na hodnotě nemovitosti a schopnosti klienta splácet tuto půjčku. Samotný úvěr se poskytuje až do 80 procent hodnoty nemovitosti stanovené odborným znalcem. Americkou hypotéku můžete splácet až po dobu dvaceti let. Mezi její největší výhody patří např. garantovaná výše úrokové sazby, dlouhá doba splatnosti, možnost mimořádných splátek a také to, že o ni můžete požádat aniž byste u České spořitelny měli běžný bankovní účet. Pokud si chcete předem zjistit, jaké budou vaše měsíční splátky, můžete využít jednoduchou on-line kalkulačku pro jejich výpočet, kterou naleznete na webových stránkách spořitelny. Při žádosti o americkou hypotéku je třeba doložit potvrzení o příjmu, daňové přiznání a doklady k nemovitosti. 

Pojištění od České spořitelny

U České spořitelny se můžete nechat také pojistit. Nabídka pojištění je u největší české banky velmi rozsáhlá a zahrnuje nejen životní nebo cestovní pojištění, ale také pojištění schopnosti splácet, pojištění pohřbu, úrazové pojištění, pojištění karty a osobních věcí, pojištění nemovitosti, pojištění právní ochrany, pojištění pravidelných výdajů a pojištění domácnosti. Životní pojištění České spořitelny obsahuje celkem tři produkty – FLEXI životní pojištění, Životní pojištění FLEXI Junior a Kapitálové životní pojištění KAPITÁL. Cestovní pojištění České spořitelny je také složeno ze tří různých produktů – konkrétně se jedná o Cestovní pojištění k osobnímu účtu ČS, Cestovní pojištění k platebním kartám a Cestovní pojištění KOLUMBUS.

Česká spořitelna a investování

Česká spořitelna má ve své nabídce něco i pro ty, kteří chtějí výhodně investovat své peníze. Její nabídka zahrnuje pravidelné investování, fondy, dluhopisy, prémiové vklady, akcie, speciální produkty, investiční poradenství a pro náročné klienty služby ERSTE Premier a ERSTE Private Banking. Kompletní nabídku všech investičních produktů, které Česká spořitelna poskytuje, pak zájemci najdou na webové stránce www.investicnicentrum.cz.

Věrnostní programy České spořitelny

Jednou z mnoha výhod, které si Česká spořitelna přichystala pro své klienty, jsou věrnostní programy. Konkrétně se pak jedná o Program výhod, Program Partner a Bonus program. Program výhod je určený pro ty, kteří mají u České spořitelny založený běžný osobní účet. Pokud tento účet aktivně využíváte, dostanete každý měsíc slevu z poplatků za vedení účtu. V prvním měsíci založení tohoto programu je sleva automaticky ve výši 50 procent, v dalších měsících se tato sleva poskytuje v rozmezí 10 až 100 procent a to v závislosti na kreditním obratu nebo bilanční sumě na vašem účtu. Program Partner je věrnostním programem, ve kterém Česká spořitelna své klienty odměňuje za placení jejich platební kartou. K využívání tohoto programu je třeba se pouze zaregistrovat na stránce https://programpartner.csas.cz/. Bonus program je věrnostní program pro klienty České spořitelny, ve kterém získávají body za každou platbu jejich platební kartou a to včetně dobití kreditu na mobilním telefonu přes bankomat. Jednotlivé body si pak mohou vyměnit za různé odměny nebo slevy.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací České spořitelny a mají pouze informativní charakter.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!